Komentáre
Lentak petraska 23.04.2017 21:24
Zdá sa mi,že nebol dostatočne využitý Balážov potenciál,napriek tomu,že v podstate rozhodol zápas,keď nastrelil Korencika v predchádzajúcom zapase a tiež bol na začiatku akcie,ktorá skoncila golom Ružičku...už sa to nedozvieme,každopádne si myslím,že dostal málo priestoru na lade potom,ako predvadzal výborné vykony na predchádzajúcich repre zrazoch. Tréner dal dôveru chlapcom z Projektu,ktorých viedol celú sezónu a vedel,čo môže od nich čakať-nesklamali myslím,ale...Tak chlapci sa prehupnu do vyššej vekovej kategórie a všetko sa môže zmeniť,treba len makať a bytr pripravený. Chlapcom patrí veľká gratulacia a to všetkým,nielen tým okolo ktorých sa robila medialna bublina. Komentátor bol strašný,poznal 3-4 mená,ostatní boli obrancovia a útočníci a to mali mená na dresoch,to je hanba...vrchol bol,keď komentoval príchod 2.lajny na lad slovami "odišla naša elitna formácia a prišla 2.lajna"..a takych breptov tam bolo x
Vrchol mládežníckeho hokeja. DOG 24.04.2017 13:45

Herne sme predviedli niečo iné ako bolo zvykom , veril som v medailu .Cena fair play je slabou náplasťou . Česť výnimkám , nedohráva-nie súbojov , tvrdšia práca obrancov pred bránou - možno práve to bol dôvod nenaplnenia snov tisícok divákov. Pre trénerov - v ročníku 1999 mali a majú  množstvo kvalitného materiálu , nebáť sa niekedy siahnuť aj po neznámych a ne ospevovaných menách. Tak ako bolo povedané Kohútom či Kiskom slovenský hokejový fanúšik nie je hlúpak. Treba ukázať čo máme , psychicky a mentálne podporovať bez rozdielu všetkých. Sú ako tovar dobré sa predá samo , nútiť konzumentom , fanúšikom - niečo nemá význam ak není hlupák vyberie si sám. 

Ďakujeme ale smútime.

Ročnik 1999 celkom dobrý jwriter 24.04.2017 14:14

Bojím sa čo príde na druhý rok. Ročník 2000 bude bojovať zubami nechtami o záchranu. Ak sa mu budeme vanovať tak ako doposial tak vapadneme jedna radosť. Každy ročnik po skončení súťaže mal nejaky zraz aj turnaj len týchto sa vykašlali ved aj načo bude tam hrať výber Trenčína.

Re: Ročnik 1999 celkom dobrý katedra 24.04.2017 15:12

no tak zas na to ze trencin rocnik 2000 je majster starsich ziakov z 9HT v minulej sezone a teraz dost z rocnika 2000 hralo za majstrovsky dorast tak asi nie je divne ze su v reprezentacii...ved rovno napiste ze nemate rad Cacha ale napiste aj preco

Re: Ročnik 1999 celkom dobrý len_tak 24.04.2017 15:30

MojNazor: Bude to na budúci rok ťažké. Túto sezónu boli výsledky repre U17 otrasné. Nemáme až toľko kvality (rozumu) v ročníku 2000 - hráčov ako Liška, Hrehorčák, Roman, Rúžička, Feherváry, Krivošík. Osobne som zvedavý na nového trénera U18 (Javorčík asi U20).

Nové vlákno
Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia